na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Czy da się wyłączyć podświetlenie licznika zaraz po otworzeniu drzwi espionage 0 206 2018-Wrz-05, 19:40
Ostatni post: espionage
  {B} Nie zamykają się lewe tylne drzwi pablomaxim 44 19 223 2018-Lip-11, 17:53
Ostatni post: michal82
  [TUT ZB] demontaĹź/wymiana anteny dachowej krzysiul 6 10 561 2017-Lis-19, 12:02
Ostatni post: krzysiul
Ocena wątku:
  • 77 głosów - średnia: 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[TUT ZB] Zafira - Naprawa ogranicznika drzwi
Cena za szt. ?
Odpowiedz
(2017-Kwi-12, 22:46)k@niu napisał(a): Jak ktoś jest zainteresowany to znajomy drukuje.

sztuka za ile?
Odpowiedz
(2017-Kwi-13, 15:03)marcin86 napisał(a):
(2017-Kwi-12, 22:46)k@niu napisał(a): Jak ktoś jest zainteresowany to znajomy drukuje.

sztuka za ile?

10zł. mam mieć dzisiaj 1 komplet sprawdzę u siebie jak działa.
Odpowiedz
Pasuje idealnie i działa jak nowe, mam dostępne 10 szt. Jak ktoś za interesowany to pisać na pw
Odpowiedz
Tak wygląda nowa tulejka i po zamontowaniu.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Witam. Jestem zainteresowany tulejami. Proszę o kontakt na arquadius@gmail.com

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Nowe tulejki zamontowanie smile Dzięki k@niu
Odpowiedz
Kolega już mi na numerycznej też toczy wink choć auto jeszcze nie odebrane (świeży zakup) to jak wsiadałem to od razu słyszałem ten dźwięk zepsutego ogranicznika.
Odpowiedz
Nie wiem jak to jest możliwe ale zapomniałem zabrać ze sobą te tulejki! Jutro odbieram zafirę a tulejki w wawie. Do stolicy wracam za tydzień ;(
Kolega na próbę zrobił mi wymiar zewnętrzny 16.5 bo taki pręt miał pod ręką. Zobaczymy czy będzie ok. Zastanawiam się czy je przecinać bo obecnie są całościowe?

Dziś siostra (od niej kupuję zafirę) powiedziała mi, że we wszystkich drzwiach strzela ;( nie zauważyłem tego. Jutro się okaże wink
Odpowiedz
Udało mi się znaleźć chętnego na wykonanie tulejek dla mnie, za parę dni powinienem je mieć.

Jak zdejmujemy boczek i odłączamy sterowanie szybami i głośniki to wymaga jest odłączenie akumulatora ?
Nic nie będzie wariowało ?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości