na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [TUT ZB] - Wymiana klapki przy zamku w bagażniku JaGoDkA 6 3 741 2016-Gru-29, 22:11
Ostatni post: rafi068
  {B} Naprawa pasa bezpieczeństwa mrocznygracz 4 1 822 2016-Lis-09, 08:29
Ostatni post: opelek
  {B} Zafira B listwy wnętrza romanekdj 2 195 2016-Wrz-20, 22:18
Ostatni post: romanekdj
Ocena wątku:
  • 60 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[TUT ZB] Zafira - Naprawa ogranicznika drzwi
Strzelał mi ogranicznik drzwi po wykręceniu wg opisu rozłożyłem i ten właśnie plasticzek rozwalony. Szybki telefon i dziś właśnie odebrałem od znajomego gotową część (chyba z jakiegoś teflonu). 1 godzinka roboty i gotowe. Chodzą jak nowe. Tutek wymiany idealny a rysunek ... no cóż jeśli wykonana na jego podstawie część pasuje, to nic dodać nic ująć.  42  A wygląda to tak i właściwie to te nacięcia chyba faktycznie niepotrzebne, może do lepszego smarowania.

Załączone pliki
.jpg   ogr.jpg (Rozmiar: 227.82 KB / Pobrań: 89)
Odpowiedz
Chciałem się zapytać czy ktoś może sprzedać kilkanaście takich plastików, bo nie mam gdzie dorobić... a te ograniczniki już tak strzelają że masakra :-)
Pozdrawiam
Odpowiedz
Nie widzę tematu,więc się podepnę  razz
Muszę założyć ogranicznik w lewych tylnych drzwiach i mam pytanie-skomplikowane to jest ?
Jakie narzędzia będą potrzebne ? torxy czy coś ? może ktoś pokrótce opisze jak to zrobić ?
[Obrazek: af3895ed77191e29m.jpg]
Odpowiedz
Ogólnie to trzeba boczek zdjąć i zdemontować głośnik i wtedy wychodzi ogranicznik. Oczywiście najpierw trzeba go odkręcić - robiłem to w ZA ale tutaj pewnie tak samo jest. Właśnie czeka mnie regeneracja tych ograniczników, ale jeszcze nie mogę się zebrać.
Pozdrawiam
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości