na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zafira A czy pomiędzy stacyjką a rozrusznikiem jest przekaźnik ? darrrrek 3 1 562 2015-Paż-17, 20:15
Ostatni post: Dziadek13
  Stop raz jest raz niema. ojciec1973 10 1 520 2015-Wrz-25, 20:59
Ostatni post: lukasz88
  {A} Gniazdko 12V w bagażniku - kiedy jest prąd celius 19 1 949 2015-Wrz-14, 20:31
Ostatni post: Zdzich
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Co to jest ?
Nadszedł dzisiaj czas na wymianę prawego halogenu. Żeby tego dokonać należy ściągnąć przedni zderzak.
Po jego ściągnięciu zobaczyłem to co na fotce (dla ułatwienia jest to przed przednim lewym kołem)

[Obrazek: 4434ba6d374c78f2med.jpg]

[Obrazek: 88c7f558284d05b9med.jpg]

[Obrazek: f204cb93b37c56e7med.jpg]

i taką "pustą" wtyczkę
[Obrazek: 28565ad606385b65med.jpg]
Odpowiedz
Na ostatnim zdjęciu to chyba przewód do czujnika poziomu płynu do spryskiwacza.
Pierwsze 3 zdjęcia to kostka do podpięcia śmigła na dachu - będzie taki GM -Caracal smile
Odpowiedz
(2017-Gru-27, 20:56)Krasnal napisał(a): Na ostatnim zdjęciu to chyba przewód do czujnika poziomu płynu do spryskiwacza.
Pierwsze 3 zdjęcia to kostka do podpięcia śmigła na dachu - będzie taki GM -Caracal smile

1 Krzysiek chyba to wiesz co ? 
2. Co prawda Zosia była przeznaczona dla Francji, ale Caracal się do niej nie umywa  razz razz
Odpowiedz
........................ pewnie jakaś wtyczka obcego wywiadu, albo może to jest kabel do ładowania Nokii 3210 ;-)
Odpowiedz
Napisałem chyba bo w ZB to jest ten przewód, a w ZA nie jestem pewien smile
Odpowiedz
..... czym moge liczyc na bardziej  poważne odpowiedzi (czytaj inteligentne) odpowiedzi ? Huh O matko
Odpowiedz
Jeju, ja myslałem, ze Ty sobie żarty robisz. Jeśli chodzi o żółta skrzynke, to moduł sterowania wentylatorami. Dyndajaca kostka, to pod zbiorniczek płynu z czujnikem poziomu.
Odpowiedz
Cieszę się, że przynajmniej jedno pytanko rozszyfrowałem smile
Odpowiedz
(2017-Gru-29, 19:07)DjHardy napisał(a): Jeju, ja myslałem, ze Ty sobie żarty robisz. Jeśli chodzi o żółta skrzynke, to moduł sterowania wentylatorami. Dyndajaca kostka, to pod zbiorniczek płynu z czujnikem poziomu.

Mam opinie wesołego człowieka, ale w tym dziale jaj sobie nie robię i nie robimy  wink
Dzięki za odpowiedzi zwłaszcza tą pierwszą (żółta skrzynka - dobrze, że nie czarna)  biggrin
Natomiast ta druga mnie nie przekonuje, ponieważ nie ma jej do czego podpiąć (patrz fotka nr 1) i jak na złość zbiorniczek z płynem jest zalany do pełna.
Jesli zajdzie taka potrzeba to ściągnę zderzak jeszcze raz  Nieśmiały
Odpowiedz
Mario,
po prostu masz zbiorniczek płynu bez zamontowanego czujnika poziomu płynu. Jak zamontujesz czujnik to będziesz miał gdzie podpiąć. Mam to samo u siebie. Czujnik już kupiłem tylko nie mam kiedy zamontować smile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości