na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zafira A czy pomiędzy stacyjką a rozrusznikiem jest przekaźnik ? darrrrek 3 1 565 2015-Paż-17, 20:15
Ostatni post: Dziadek13
  Stop raz jest raz niema. ojciec1973 10 1 527 2015-Wrz-25, 20:59
Ostatni post: lukasz88
  {A} Gniazdko 12V w bagażniku - kiedy jest prąd celius 19 1 958 2015-Wrz-14, 20:31
Ostatni post: Zdzich
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Co to jest ?
Krzysiek to skąd się bierze komunikat na CID-zie o niskim poziomie płynu do spryskiwacza, gdy jest jego mało ? 
Jak uzupełnie płyn w zbiorniczku to komunikat znika  Huh
Odpowiedz
Nem értem smile
Odpowiedz
.... jo tysz  razz ni versztejen  wink

Kabel, który kończy się wtyczką jest "złapany" tirapką do drugiego przewodu, a jego długość nie pozwala na zbyt duże manewrowanie nim.
Ponadto ślady błota na wtyczce wskazują, że "chyba" nigdy nie był podpięty.
Zaraz Zośka chyba znów pójdzie do góry  Zły
Odpowiedz
Ja w ZB miałem tak, że mi wyskakiwał komunikat raz na jakiś czas, że nie mam płynu a czujnika nie miałem. Teraz gdy mam czujnik to wyskakuje tylko wtedy gdy stan płynu jest niski.

Też się nad tym zastanawiałem jak może wyskakiwać skoro nie ma czujnika? Nie znam odpowiedzi do tej pory.
Odpowiedz
(2017-Gru-29, 21:58)palibrzuch napisał(a): Też się nad tym zastanawiałem jak może wyskakiwać skoro nie ma czujnika? Nie znam odpowiedzi do tej pory.

Miałem to sami i zwarłem wtyczkę na krótko - komunikat nie pojawia się. Teraz muszę zamontować czujnik i będę miał tak samo jak Ty smile
Odpowiedz
Tak jak pisałem wcześniej - Zośka poszła do góry i .........
może te fotki coś pomogą - UWAGA widok realny po przekręceniu fotki w prawo  wink

[Obrazek: 264b6ad6cc14a11cmed.jpg]
widok na wtyczkę 
[Obrazek: 955c187adb87efd8med.jpg]

[Obrazek: 610c73b91b11cf06med.jpg]

[Obrazek: 51b6eaa189e0582bmed.jpg]
Odpowiedz
Tak jak pisał Krasnal, najzwyczajniej masz zbiorniczek bez czujnika. Po zośce wszędzie walają się luźne kostki, poniewaz instalacja jest przewidziana pod niemal max wyposażenie, a podbiete jest tylko to, co zamówił sobie klient. Ja mam nawet instalcje pod kurtyny, a kurtyn nie posiadam.

Kurde ciężko sie czyta i pisze na telefonie. Nie zauważylem drugiej strony postu sad no to jeśli komunikat Ci się pojawia, tzn że masz czujnik poziomu. Jesyne co mi przychodzi jeszcze do głowy, to że to wtyczka pod spryskiwacze lamp, no chyba, że ksenony też masz? Co do koloru skrzynki, to czarne też były wink
Odpowiedz
Wtyczka do czujnika poziomu jest mniejsza, po za tym bez czujnika byłby aktywny komunikat o niskim poziomie płynu.
Obstawiam że jest to wtyczka od pompki spryskiwaczy reflektorów, wskazywała by na to wielkość i grubość przewodów.
Dziwne że nie ma przy tym mniejszej wtyczki od czujnika.
Na tym zdjęciu są widoczne obydwie te wtyczki https://f.allegroimg.com/original/03be43...14c489024f
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości