na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Pytanie {B} Zafira problem z ?? Zoska111 1 324 2019-Lip-30, 12:39
Ostatni post: joker1104
  {B} Problem z czujnikami parkowania thomaz 0 256 2018-Paż-23, 06:38
Ostatni post: thomaz
  {B} Problem z radiem i wyświetlaczem Antol 5 504 2018-Sie-08, 14:45
Ostatni post: Antol
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Problem z oświetleniem wnętrza/kabiny samochodu
Witam. Mam problem z oświetleniem wnętrza. Tydzień temu wyjechałem z garażu zapakowali się pasażerowie ruszam a tu sygnał że drzwi nie zamknięte. Wszyscy zamykają jeszcze raz i to samo. Świeci się kontrolka na liczniku informująca o otwartych drzwiach oraz świeci się cały czas światło tak jakby drzwi były otwarte. Sprawdziłem wiązkę w tylnych drzwiach okazało się że z lewej jest urwany szary kabelek, zarobiłem ciesząc się że już po problemie a tu niestety zonk, dalej samo. Odczepiłem wtyczkę przy module w bagażniku i sprawdziłem na przejściu do masy czy działają mikrostyki (krańcówki) w tylnych drzwiach. Przy otwartych drzwiach jest przejście na masę przy zamkniętych nie ma więc jest dobrze. Dodam że gdy zamknę drzwi z pilota światło gaśnie ale na wyświetlaczu świeci się przez chwilę kontrolka o otwartych drzwiach a na przycisku od ryglowania drzwi na desce pod wyświetlaczem też świeci przez jakąś chwilę czerwona dioda.Gdzie dalej szukać od czego zacząć?

Z tyłu obecnie wyłączyłem światło a z przodu jest automat nie ma przełącznika żeby wyłączyć. Dodam jeszcze że po jakieś 5 minutach jak światło zgaśnie samo to zapali się ponownie dopiero po otwarciu drzwi kierowcy, wtedy zapali się lampka na liczniku i światło na resztę drzwi jakby nie ma reakcji. Pozdrawiam
Odpowiedz
MoĹźe ten wątek będzie pomocny ?  Jeśli sprawdziłeś lewą stronę to moĹźe i trzeba sprawdzić prawą teĹź .....  Nieśmiały

http://www.klubzafira.pl/forum/showthread.php?tid=1353

Podobna sytuacja jest opisana na Opel24

http://forum.opel24.com/topic/28182-prob...ych-drzwi/
Odpowiedz
Prawa stronę też sprawdziłem. Zostało mi sprawdzić przód , ale nie wiem które piny przy recu są odpowiedzią za przód
Odpowiedz
Witam. Ja mam problem z podswietleniem w bagazniku, spalila sie ta cieniutka tasma, i czy moge gdzies taka kupic??
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości