na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Cewka zapłonowa - porady jaką kupić. km102030 20 7 605 2012-Lip-17, 17:35
Ostatni post: Jacek2308
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Cewka zapłonowe skv
Niestety padła mi cewka zaplonowa w mojej Zośce. Wrzutka na Alle i wyskoczyła mi najtaniej cewka skv w promocji po 159 zl +przesyłka.
Szukając opinii o tych cewkach trafiłem na forum astry G. Znalazłem tam info o akcji testowania cewki za " pół ceny" (tam akurat ok 70zl). Dodzwonilem się do firmy i porozmawialem sobie z dystrybutorem skv. Efektem jest zakup cewki za kwotę 130 zl + przesyłka. Może i nie jest to 70 zł jak w astra G Ale zawsze zostanie na parę piwek przy wymianie.
Aha Pan obiecał zalogować się na forum i porozmawiać z szefem o ofercie dla klubuzafira.pl . Może ja oszczedzilem mało.... Ale może inni oszczędzą więcej.
Proszę nie traktować to jako reklamy. Sam nie wiem jak cewka sie sprawdzi ale napewno podzielę się opinią.
Pozdrawiam Jurek
Odpowiedz
Wczoraj zamówiłem - dzisiaj już ją mam. Mam nadzieję, że cewka będzie działała tak samo jak wysyłka czyli bardzo sprawnie.
pierwsze wrażenie o cewce - pozytywne.

Niestety montaż nastąpi dopiero w sobotę więc następny wpis pewnie po weekendzie.

Do tego dostałem parę gadżetów od firmy -rękawice robocze gumowo-materiałowe, T-shirt (szkoda że nie mój rozmiar smile ) , ładowarkę samochodową, długopis i piłeczkę z której najprawdopodobniej ucieszą się psiaki. Miły gest ze strony firmy.

Dostałem również ulotkę z częściami jakie posiadają w ofercie. Wygląda to obiecująco.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości