na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD70,90 navi} - problemy, dyskusje, pytania, spolszczenie Kaliope 125 59 665 2018-Sty-15, 07:45
Ostatni post: LWPM_
  {CD30} MP3 - problemy, dyskusje, pytania Kaliope 68 32 967 2016-Wrz-16, 12:10
Ostatni post: lacki2000
  {CDR 1100} - problemy, dyskusje, pytania Kaliope 43 16 357 2015-Wrz-13, 20:22
Ostatni post: tregon
Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} CDC 40 CDC40 OPERA - problemy, dyskusje, pytania
Tu pytamy o radioodtwarzacz typu CDC 40 Opera
Odpowiedz
jak to jest z cdc40, czyta czy nie czyta mp3? podobno Blaupunkt nie czyta a Delphi-Grundig tak ale dopiero po 2007 roku.
Czy ktoś jest w stanie usystematyzować info dot. typów CDC40? chodzi mi o funkcjonalność poszczególnych modeli tj. który czyta mp3, ma wyjście AUX itp. z uwzględnieniem producenta i daty oprogramowania.
Odpowiedz
Witam Panowie otoz jestem po wymianie fabrycznego cd30 na cdc40 opera.Róznica na tych samych glosnikach jest baaardzo duza,zakupilem i zamontowałem maly srodkowy glosnik w podszybiu,jednak wydaje mi sie ze ten glosnik nie gra.Słyszalem ze trzeba go uaktywic techem,jednak nie wiem czy to prawda moze chodzi tylko o zmiane indeksu audio.Moze ktos ma wiedze na ten temat,ewentualnie do osob posiadajacych opere i fejs u ktorych ten glosniczek dziala jaaki jest numer indeksu audio.Wszelkie podpowiedzi mile widziane.pozdr. 
Odpowiedz
opera z aux-em to przeşytek, nie lepiej CD40 USB  35

[img height=150 width=200]http://imageshack.com/a/img843/3738/ax8j.jpg[/img][Obrazek: t9vd.jpg]
Odpowiedz
Ani zmieniarki,ani equalizera...
Parametry dźwiękowe podejrzewam też biedne...
Odpowiedz
i tu się mylisz
Odpowiedz
Co nie zmienia faktu,şe ani zmieniarki,ani equalizera nie ma  21
Odpowiedz
powiedz mi po co ci zmieniarka?, pomijajac fakt wysokiej awaryjności napedów i dużej ilości płyt  2 jak masz mozliwość podpiecia USB ?
tak samo z tym Auxem dźwięk godny pogardy, dopóki ktoś niema to chce a potem zastanawia sie po co zakładał  25
equalizer- siedzisz i ustawiasz tylko wtedy kiedy zamontujesz radio a potem idzie w zapomnienie, watpie żebyś siedział i za każdym razem przy zmieniającej się piosece dostosowywał dźwiek

łorewer z operą jest tak że każdy ją chce, tym bardziej dzieki krążącym o niej mitach jak to jest wspaniała, ale jak ją już się ma to czar pryska

masz w swoim samochodzie operę że jej tak bronisz ? czy tyko podpierasz się faktami z internetu ?

jesli nie masz to chetnie ci sprzedam, mam własnie dwie sztuki srebrna i szarą  35

przerabiałem rózne radia w swojej Zb czy tez Ah i powiem ci że jedynym godnym oryginalnym radiem polecenia jest T&C, nawet opera się do niego nie umywa a w kolejności po T&C jest nowa CD40USB bo chyba jest na takim samym procku co T&C

nie musisz mi wierzyć, możesz wierzyć w to co przeczytałeś w sieci  31
Odpowiedz
Dokładnie usiądę raz i radio wystroję sobie tak jak chcę,ba wystroję na 2 kluczyki i zależnie od humoru będę miał ustawienia jakie chcę.
Cytat:masz w swoim samochodzie operę że jej tak bronisz ?
Tak i ma zmieniarkę na 6 płyt mp3 hula i nie ma jakoś problemów z nią.
Jestem bardzo zadowolony,między cd30 jest przepaść,bo mam w drugim Oplu.
Poza tym,kiedy  zakładałem opere to T&C jeszcze nie było.
A cd40 oglądałem i słuchałem ostatnio w salonie no i mnie nie porwało.
Odpowiedz
tiaaaa  18 co za zbieg okoliczności  35
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości