na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD70,90 navi} - problemy, dyskusje, pytania, spolszczenie Kaliope 125 59 699 2018-Sty-15, 07:45
Ostatni post: LWPM_
  {CD30} MP3 - problemy, dyskusje, pytania Kaliope 68 32 993 2016-Wrz-16, 12:10
Ostatni post: lacki2000
  {CDR 1100} - problemy, dyskusje, pytania Kaliope 43 16 371 2015-Wrz-13, 20:22
Ostatni post: tregon
Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} CDC 40 CDC40 OPERA - problemy, dyskusje, pytania
Co ja Ci się będę tłumaczył,jesteś handlarzem,chwalisz to co masz na handel  17
Odpowiedz
jak wolisz  31

dodam tylko dla potomnych że: T&C była już produkowana w czasach kiedy wyszła CD40 Opera z mp3  35
Odpowiedz
W 2009r. z demontażu dostać...,no to ja takich dojść nie miałem smile
Odpowiedz
(2014-Lut-08, 11:12)KIT GTO link napisał(a):CD40 USB
Kolego ile wołasz za cdc40, czy jest wylogowane??
Chcę zmienić u siebie w zafirze cd50 phone na cdc40. Czy muszę jeszcze wylogowac swój wyświetlacz??Jak to zrobić??
Odpowiedz
No to mam prośbę o wskazanie w Warszawie lub okolicach serwisu tego radia. Niestety w dniu dzisiejszym odmówiło współpracy. Zmieniarka zmienia zmienia i zmienić nie może sad wydać płyty też nie chce  Cry po prostu tragedia ...

Chyba że jest jakiś sprytny sposób samodzielnego reanimowania tego cudu techniki to proszę o wskazówki.
Odpowiedz
Powiem Ci kuzyn w Viki C miał też jaja,samo się podgłasnialo itp aż kiedyś jak krzyknęło to wbił jakiś miesiąc temu śrubokręt w nie. I poleciało wymianka z ramką na zwykłego pionka za 2 stówki i gra niebo lepiej. Funkcje kompa na wyś. zostały.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Nie do końca o takie rozwiązanie mi chodziło bardziej bym się skłaniał w kierunku naprawy ... smile
Odpowiedz
Ja ci tylko zasugerowałem jedno z rozwiązań a dźwięk z oryginału nie umywa się wtedy nawet.
Odpowiedz
Muszę przyznać, że nie o dźwięk chodzi i tak słucham książek w trasie ..., a jeśli chodzi o muzykę to melomanem nie jestem. Opera ma to fajne rozwiązanie, że ma zmieniarkę więc na trochę starcza, a i tak cały schowek płyt mam ... zastanawiałem się nawet nad podpięciem AUX ale do tego jeszcze muszę dojrzeć. 
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości