na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Piszczenie z przodu znika przy hamowaniu i skręcaniu kazoo99 3 1 423 2016-Lip-26, 12:34
Ostatni post: racool
  {A} Stukanie, bicie. Problem z lokalizacją usterki. przemmo30 8 2 295 2015-Paż-25, 13:39
Ostatni post: Kalfasov
  {A} Stuki podczas hamowania z tylnej osi , hamulce bębnowe . brodi 500 0 854 2015-Paż-18, 17:59
Ostatni post: brodi 500
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Stukanie podczas skręcania
Witam
Moja zafira ma taki problem podczas skrecania w lewo lub w prawo slychac stuki.
Poczatkowo byly tylko z prawej strony teraz sa z 2 stron. Wymienialem przeguby zewnetrzne nic nie pomoglo wymienialem przeguby wewnetrzne i tez nic nie pomoglo.
Stuki slychac tylko przy ruszaniu na skreconych kolach na wprost jest cisza.
Co jeszcze moze byc przyczyna tych stukow. 
Czy takie stuki moga tez byc od sworznia wahaczaHuh? Bo z lewej strony widze ze ta guma na sworzniu jest popekanaHuh?
Ktos mial podobny problemHuh?
Odpowiedz
Ja mam ten sam problem i ma do wymiany sworznie, łączniki stabilizatora i gumy na łączniki. U mnie od nich tak tłucze
Odpowiedz
Już tyle kasy poszło. Ze nie wiem. Slyszalem ze jeszcze lozysko mcperson moze byc do wymiany.
Odpowiedz
Cześć.
Łożyska mcpersona to by był taki metaliczny i sprężysty stuk.
Sprawdź też tuleje wahacza - nie wymieniaj na pałę części bo nie potrzebnie wywalisz kaskę.
Coraz mniej dobrych speców od zawieszeń ale się trafiają inaczej breszka kanał i sam posprawdzaj.
Odpowiedz
Na kanale ciezko wyczuc dla mnie. Na poczatku myslalem ze to przeguby gdy zobaczylem te popekane gumy. Teraz to mi ciezko. Mam jeszcze lewy sworzen do wymiany bo guma jest popekana. Jak beda drazki do wymiany to jaki bedzie objaw??
Odpowiedz
Ja bym podjechał do jakiegoś mechanika - żeby sprawdził co i jak (albo na SKP).
Koszt może być nie wielki - u mnie to robią za 30pln (na SKP).
Drążki kierownicze to po pierwsze luz na kole kierowniczym i gdy złapiesz za koło są do wyczucia.
Tak samo może być z gumami stabilizatora.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości