na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Problem ze wspomaganiem kierownicy ffand78 8 598 2018-Cze-25, 07:28
Ostatni post: Harry
  [TUT ZB] Łącznik stabilizatora - wymiana Kaliope 2 5 587 2018-Cze-11, 06:47
Ostatni post: Krawiec
  {B} Problem z ustawieniem zbieĹźności Bronsky 13 4 936 2016-Gru-07, 22:41
Ostatni post: Bamber
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Problem z łącznikiem stabilizatora
Co może być przyczyną szybkiego zużycia się łączników stabilizatora .Od wymiany przejechałem tylko  1000 km  ( Łączniki stabilizatora   Lemforder  )
Odpowiedz
Cześć. Przyczyną może być przede wszystkim jakość wykonania. Dla twojego pocieszenia w ciągu 1,5 roku wymieniłem 2kpl amorów przód i były to Monroe. Dopiero drugi kpl był sprawny, także nie ma zależności. A co do łączników może się zdarzyć, że będziesz je często wymieniał. A taką możliwość dają nam stany naszych dróg.
Pozdrawiam Marcin.
Odpowiedz
Wymien gumy stabilizatora, jeśli na nich masz luz to też moze powodowac szybsze ich zużycie , tez ostatnio wymieniłem laczniki, tez lamfordera, ale nadal cos popukiwalo, akurat przegląd robiłem okresowy i wyszlo że gumy, wymienione i jest ok.
wymiana tych na pierwszy rzut oka moze przestraszyć jesli się samemu robi, ale zle nie jest, napewno kanal lub podnosnik jest potrzebny
Odpowiedz
Wcale nie jest powiedziane że płacąc za "Lemforder " właśnie jego dostałeś.
Trzeba zwrócić uwagę na znaczek firmowy ponieważ małe żółte rączki mają podobny w podróbie.
Ori to sowa w trójkącie podróba ma śmigło albo rozciągnięte s.
Resztę napisali przedmówcy.
Odpowiedz
No to pierwsze slysze o tym, az sam musze sprawdzic.
no to niech odda na reklamację z tytulu rekojmii, a jak się okaze ze podroba, a najlepiej u producenta się dowiedzieć, to na policje ze sklep podróbki sprzedaje
Odpowiedz
Tu masz przykład z US - http://www.peachparts.com/shopforum/3428974-post6.html
Odpowiedz
Dzięki za info no cóż będę musiał oddać do sklepu .Sprawdzę jeszcze gumy
Odpowiedz
(2018-Maj-04, 20:23)06mk2 napisał(a): Dzięki za info no cóş będę musiał oddać do sklepu .Sprawdzę jeszcze gumy.A czy łączniki lewy i prawy są takie same
Odpowiedz
(2018-Maj-04, 20:23)06mk2 napisał(a): ...A czy łączniki lewy i prawy są takie same

Tak, są takie same wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości