na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Temperatura silnka arebuk 2 834 2017-Gru-26, 20:35
Ostatni post: M4R10
  {A} Temperatura otwarcia termostatu lbk 10 4 621 2016-Kwi-10, 21:01
Ostatni post: olek
  {A} Problem z układem chłodniczym - rosnąca temperatura silnika Kreator 3 1 235 2015-Cze-08, 22:53
Ostatni post: Kreator
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Temperatura silnika
Witam mam mianowicie problem po przejechaniu ok 20km i wiecej jak wyłącze silnik i za 5 min np go chce zapalic to temperatura jest ok 100stopni. i niewiem czy to normalne jest . jeszcze jedna zecz jak mianowicie mam wyłączony sielnik to dmuchawa nie działa dopiero moszę mies włączony zapłon i dopiero włancza sie wentylator. Zaznaczam ze termostat i płyn zostały wiemienione
Odpowiedz
Niestety nie masz wpisane jakie masz auto i z jakim silnikiem. Moje 2.0 Dti temp łapie w okolicach 85-90 stopni i jak trochę postoi to temp opada, ale nieznacznie, więc 100 stopni to chyba trochę dużo.
Co do wentylatora to chodzi Ci o ten od chłodzenia silnika? Sprawdź czujnik temperatury, albo coś w module zaśniedziało i nie wszystko łączy tak jak trzeba.
Odpowiedz
Ogólnie to się ciężko czyta wpis .... wiem że ortografia i gramatyka schodzi tu na drugi plan ale to tutaj to trochę razi w oczy
Odpowiedz
Witam przepraszam za błędy. Moje autko to Zafira a 1.8 125km LPG. Gdzie mogę znaleźć ten modół od tem. bo czujnik został wymieniony razem z nowym termostatem
Odpowiedz
Moduł jest pod zderzakiem za lewym przednim kołem (tym od kierowcy)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości