na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Opel Zafira A 1.6 16V 2005 r. - żółty kluczyk, błędy 1122, 1550, 1220, tryb serwisowy lukam@zmc 9 483 2018-Sie-04, 18:53
Ostatni post: rafael
  {A} Opel Zafira 1.8 16V gaśnie marcin26 6 885 2018-Lut-07, 08:08
Ostatni post: luk2000
  {A} Problem z kierunkowskazem, kontrolka przyczepy i świeci tylny prawy z lewym naraz. Kojovsky 3 362 2017-Gru-08, 17:38
Ostatni post: mini-max
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Problem z zamkiem tylnej klapy Zafira A
Witam wszystkich serdecznie.
Kochani mam problem nie zamyka mi się klapa bagażnika z centralnego zamka.zamykając auto kluczem centralnym zamyka wszystkie drzwi prócz tej klapy. Próbowałem zamknąć kluczem zamek klapy ale brakuje troszkę do pełnego obrotu kluczem bo coś blokuje. Psikałem wd40 ale raczej bez skutku.
Potrzebuje pomocy.może ktoś z was borykał się z tym samym problemem i sobie poradził.fotki mile widzianeHuh?
Odpowiedz
Najlepiej wyjąć cały zamek i przeczyszcić, prawdopodobie dużo syfu jest , wd nie polecam do zamków łapie to syf przylepia się do wd i robi się błotko, wyjąć przemyć nasmarować. Nasiłe nie otwierac kluczem jak jest duży opór może się złama klucz .Odkręcić od klapy plastik i masz wszystko na wieszku.
Odpowiedz
Ja u siebie wywaliłem cały ten bębenek z kluczykiem i zamontowałem siłownik uniwersalny od centralnego zamka i do tego przycisk.
Sądzę że pomysł jest godny polecenia i o wiele lżej się otwiera zamek.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości