na dół
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Interfejs diagnostyczny ELM 327
Witam podpowiedzcie jak możecie chcę sobie kupić Interfejs diagnostyczny ELM 327 Bluetooth BT OBD2 ale jaki zainstalować program z sklepu PLAY
Odpowiedz
Witam. Ja mam Piston i MyWheels - dają radę. Ten drugi musi mieć internet. wink
Odpowiedz
(2018-Cze-29, 07:03)lukaszleski napisał(a): Witam. Ja mam Piston i MyWheels - dają radę. Ten drugi musi mieć internet. wink

Wielkie dzięki pozdrawiam wink
Odpowiedz
(2018-Cze-29, 07:03)lukaszleski napisał(a): Witam. Ja mam Piston i MyWheels - dają radę. Ten drugi musi mieć internet. wink
Zainstalowałem Pistona ale nie łączy się z interfejsem spróbuje jeszcze tego MyWheelsa
Odpowiedz
(2018-Cze-28, 22:15)artur710 napisał(a): Witam podpowiedzcie jak możecie chcę sobie kupić Interfejs diagnostyczny ELM 327 Bluetooth BT OBD2 ale jaki zainstalować program z sklepu PLAY

Nie dawno kupiłem takie urządzonko ,ale nie jestem zadowolony bo darmowy program ściągnięty ze sklepu nie daje satysfakcji. Nie znajduje błędów,a wiem że są.
Odpowiedz
Spróbuj Torque, tak czy siak ELM327 pokazuje błędy tylko w silniku

Przebacz nie 7 razy, lecz aż 77 razy. (Mateusz 18,21-35)
Odpowiedz
(2018-Cze-30, 20:27)artur710 napisał(a):
(2018-Cze-29, 07:03)lukaszleski napisał(a):
Zainstalowałem Pistona ale nie łączy się z interfejsem spróbuje jeszcze tego MyWheelsa

U mnie po sparowaniu telefonu z interfejsem i naciśnięciu w programie ikonki autka z kabelkiem, łączy się bez problemu.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości