na dół
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EGR
Witam jest jakaś możliwość wycięcia EGR z komputera i czy są tego jakieś konsekwencje ponieważ wyczyściłem swój EGR i po podłączeniu usunąłem błąd ale nadal co jakiś czas się pokazuje kod błędu 040062 najprawdopodobniej siadł silniczek EGR męczy to codzienne usuwanie błędu a nowy kosztuje 800 - 950 zł :-(
Odpowiedz
Podjechać do kogoś ogarniętego kto usunie to z softu i masz problem raz na zawsze z głowy. Ja mam już od ponad roku usunięty i wszystko ok.
VII OZKZ - Mikorzyn 2018
-uczestnictwo
Odpowiedz
dzięki i tak zrobię i po problemie
Odpowiedz
Cenę nowego EGR do ZB podałeś z sufitu, w większości przypadków nie przekracza 400 zł. Poza tym widzę że jesteś z Wrocławia, skontaktuj się z kol. tEREK (http://www.klubzafira.pl/forum/member.ph...ile&uid=24), on zawodowo zajmuje się regeneracją EGR m.in. do 1,7 CDTI i albo naprawi Twój albo oddasz swój i dostaniesz zregenerowany a na pewno zaoszczędzisz sporo kasy
[Obrazek: icon3.png] [Obrazek: ab84958.gif]

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Odpowiedz
Cześć. To nie jest cena z sufitu tylko cena z ASO za nowy.
[Obrazek: 48916.png]
Odpowiedz
Cypis ma rację. EGR Pierburga do ZB 1.9 dostaniesz do 400 zł, a do 1.7 są blisko dwa razy droższe. Nawet na alledrogo musisz dać 600-700 zł za poważny sprzęt.

wysłane z taptaka
[Obrazek: klubzafirapl_150-centymetrow-dla-rowerzysty.jpg]
[Obrazek: icon5.png]
[Obrazek: icon5.png]
Odpowiedz
(2018-Lip-03, 16:54)Mietas napisał(a): Cenę nowego EGR do ZB podałeś z sufitu, w większości przypadków nie przekracza 400 zł. Poza tym widzę że jesteś z Wrocławia, skontaktuj się z kol. tEREK (http://www.klubzafira.pl/forum/member.ph...ile&uid=24), on zawodowo zajmuje się regeneracją EGR m.in. do 1,7 CDTI i albo naprawi Twój albo oddasz swój i dostaniesz zregenerowany a na pewno zaoszczędzisz sporo kasy

Mietas wielkie dzięki za pomoc na pewno się skontaktuję a takie ceny widziałem na allegro. Pozdrawiam
Odpowiedz
Z mojego doświadczenia, nie widzę żadnej potrzeby wycinki EGR w 1.9 cdti, chyba, że w z19dth. Moja zafira w dniu sprzedaży miała 12 lat i fabryczny EGR. Czyściłem go parę razy i tyle.
Przebacz nie 7 razy, lecz aż 77 razy. (Mateusz 18,21-35)
Odpowiedz
Wiem ale ja swój wyczyściłem i prawdopodobnie jest uszkodzony silniczek i się czasami zawiesza i wyskakuje błąd i to denerwuje dlatego chcę go wyciąć z komputera i po kłopocie a EGR zostanie.
Odpowiedz
Witam, ja prawie co roku czyszczę EGR w tym roku błąd 400 się powtarza, nowy 400 można dać, pozdr
Dla Klubowiczów naprawa gratis : http://www.SkrzynieNaprawaCzesci.pl

I OZ FKZP 3-6.05.2012 "Leśne Wrota" Olsztyn:
I miejsce Najładniejsza Zafira B.

II OZ FKZP 2-5.05.2013 "Hotel Litwiński" Tęgoborze:
II miejsce Najładniejsza Zafira B,
II miejsce Najbardziej zakręcona Zafira B,
I miejsce w tenisie stołowym,
I miejsce w tenisie ziemny.

III OZ FKZP 19-22.06.2014 "Hotel Witing" Mikorzyn: 
II miejsce Najładniejsza Zafira B, 
II miejsce  Najbardziej zakręcona Zafira B,
I miejsce w tenisie stołowym.