na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Pomoc z REC bandi1pl 1 339 2017-Lip-25, 12:04
Ostatni post: Flora
  {B} Prośba o pomoc - Jak wymienić podświetlenie wskazówki obrotomierza mrocznygracz 10 3 365 2017-Cze-11, 18:49
Ostatni post: arturcio
  {B} rozszyfrowanie kodów błędów reven 4 2 080 2016-Paż-12, 14:55
Ostatni post: michal82
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} pomoc z odblokowaniem bc i odczytaniem błędów
Witam, czy jest ktoś w promieniu Włocławek-Toruń-Sierpc-Golub Dobrzyń kto ogarnia program diagnostyczny i mógłby (oczywiście nie za friko) odblokować pełne bc oraz odczytać błędy na kompie? Byłem u znajomego który ma jakiś uniwersalny program do wielu aut ale niestety niewiele pomógł. BC nie odblokował i pokazało mu tylko błąd świec żarowych a mi zaświeca się po odpaleniu ten żółty samochodzik z kluczykiem po czym gdy sprawniej przyspieszę to znika więc to nie może być od świec (wiem, że świece do sprawdzenia swoją drogą).
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Pierwszy pożądany elektryk ci ogarnie za 70zł zaś ASO 100zł
Odpowiedz
Poproszę w takim razie o kontakt do tego ASO, bo najbliższe mi - Włocławek wycenia taką usługę na 320zł... Wywracanie oczami

Także dzięki za radę ale nie skorzystam. Pewnie skończy się na zakupie kabla i jakiegoś prostego oprogramowania do spr. błedów ale z kodowaniem raczej nie dam rady...

Czytałem na forum, że są ludzie co odblokowują BC za free dla osób z forum ale przejechać z tego powodu pół Polski też mi się nie widzi dlatego szukam kogoś kumatego z moich stron.
Nie lubię wyszukiwać w google warsztatu i jechać tam w ciemno bo miałem z tym nieciekawe przygody z poprzednim autem, mimo że tu sprawa jest prostsza i nie ingerująca w podzespoły auta.
Pozdro
Odpowiedz
Pedro - to musisz poczekać aż ktoś z twojej okolicy z takimi umiejętnościami się pojawi albo da ci namiary na kumatego elektromechanika.
Są wakacje więc i ludzie rzadziej na forum zaglądają.
Odpowiedz
Opel Mucha -Tychy , Mikołów-90zł dla klijęta który już zlecał usługę chociaż raz
Opel Wawrosz Oświęcim, Bielsko-Biała, Bąków -100zł
Sab bym ci ogarnął lecz wiadomo odległość
Odpowiedz
Pszczyna - no widzisz, co region to cena +-300% ... niestety w mojej okolicy wychodzi na to że akurat serwisy kasują jak za zboże... Rafael, tak zrobię. Pozdro
Odpowiedz
Nie wiem lecz bym uderzył bym w ich godność i przedstawił grube argumenty możliwe iż spuszczą z tonu ?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości