na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Pytanie {B} Zafira problem z ?? Zoska111 0 104 2018-Paż-25, 19:58
Ostatni post: Zoska111
  {B} ( Opel Zafira ) Kabel Opel Zafira B 2010r - Jaki kabel diagnostyczny TheForce 9 220 2018-Sie-21, 20:53
Ostatni post: TheForce
  {B} Zamek centralny ZAFIRA B / tylne lewe drzwi hawix 0 680 2018-Sty-15, 23:54
Ostatni post: hawix
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Opel Zafira B Automatyczne włączanie świateł jak wyłączyć
Witam,
jak wyłączyć automatyczne włączanie świateł po przekręceniu kluczyka w stacyjce?
Jakim programem i gdzie znajdę taką opcję?
Po prostu chcę mieć włączone światła dopiero wtedy kiedy sobie zmienię pozycje na pokrętle świateł.
Odpowiedz
W opcomie jest taka opcja.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpowiedz
(2018-Sie-21, 19:59)arabek24 napisał(a): W opcomie jest taka opcja.

Jak się ta opcja nazywa i czy działa z kabelkiem ELM 327?
Odpowiedz
Nie wiem czy działa z elm327 ale opcomem wchodzisz w rec i uec i wybierasz opcje 1

Odpowiedz
Jak masz na pokrętle pozycję auto, to przekręć nim od tej pozycji do końca w prawo i z powrotem w ciągu 5 sekund, a wyłączysz zaprogramowaną funkcję świateł dziennych wink
Odpowiedz
(2018-Sie-21, 21:54)lukaszleski napisał(a): Jak masz na pokrętle pozycję auto, to przekręć nim od tej pozycji do końca w prawo i z powrotem w ciągu 5 sekund, a wyłączysz zaprogramowaną funkcję świateł dziennych wink

Silnik ma być włączony czy wystarczy na przekręconym kluczyku w stacyjce?

EDIT I mam rozumiec nic nie napsuje jak tk zrobie pytam się bo pierwsze auto mam takie kiedy światła sobie ktoś zaprogramował żeby się włączały automatycznie.
Odpowiedz
Na włączonym i bez obawy, nic się nie popsuje. Jak będziesz chciał z powrotem włączyć tą funkcję, to w ten sam sposób wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości