na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [FAQ ZB] Zafira - Chłodnica klimatyzacji aka Skraplacz - róşne rodzaje Kaliope 6 41 668 2018-Paż-28, 01:25
Ostatni post: Sorgel
  {B} Uszkodzony skraplacz klimatyzacji, brak wentylatora [?] kanwa1987 5 324 2018-Lip-19, 21:34
Ostatni post: rafael
  {B} Termostat Z16XEP, Z16XER, Z18XER, A16XER, A18XER - dyskusja, problemy JacekZKL 25 12 742 2018-Cze-12, 22:32
Ostatni post: adkul84
Ocena wątku:
  • 35 głosów - średnia: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Klimatyzacja - sprężarka, skraplacz - problemy, diagnoza, naprawa
warsztat dzwonił
oto ceny:
kondensator 324
osuszacz 83
robota 100
napelnienie ponowne 60

razem 570

do tego wymiana klockow przod i tyl textarr'a (czy jak sie tam zwie) 230

i co sadzicie o cenach?

dla tych co jeszcze nie zajarzyli wink ceny w euro... wink
Odpowiedz
(2012-Kwi-05, 14:33)kicaj link napisał(a): kondensator 324
osuszacz 83
A co oni tak na raty sprzedają - jakiej marki ten skraplacz, że oddzielnie osuszacz i oddzielnie chłodnica?
Osuszacz nie jest zintegrowany? -> Nissens
Odpowiedz
ja się dopytałem poszczególnych cen, chyba w tym modelu osuszacz jest oddzielnie, ale muszę jeszcze sprawdzić
Odpowiedz
MoĹźe j
(2012-Kwi-05, 15:31)kicaj link napisał(a): ale muszę jeszcze sprawdzić
Może lepiej uważnie przeczytać wątek niż rozwadniać temat.KOLEDZY WSZYSTKO ŁADNIE OPISALI. Pytasz czy dobra cena . . hehe  tylko jakiej marki bo nie byłeś uprzejmy podać a ceny są różne .
Odpowiedz
czyli robota za klime 100euro ... moim zdaniem bardzo duzo. Ja bym skraplacz na twoim miejscu sam wymienił. Co do osuszacza to pewnie zależy od producenta skraplacza.
Odpowiedz
(2012-Kwi-05, 16:05)tEREk link napisał(a): czyli robota za klime 100euro ... moim zdaniem bardzo duzo. Ja bym skraplacz na twoim miejscu sam wymienił. Co do osuszacza to pewnie zaleĹźy od producenta skraplacza.
też tak uważam, albo zrobię sam albo podjadę do polski i tam zrobie... jeszcze nie zwariowałem. jakbym spał na kasie to bym jeździł juź nową zafira a nie remontował tę wink

(2012-Kwi-05, 15:45)Przemcio link napisał(a): MoĹźe lepiej uwaĹźnie przeczytać wątek niĹź rozwadniać temat.
masz rację, przepraszam. czemu ja w ogóle śmiałem zadać pytanie...

Odpowiedz
Kicaj dasz radę sam tutek jest na forum smile
Odpowiedz
wiem, juz go przestudiowałem, przed napisaniem w tym temacie... boję się tylko czy dam radę sam...
nawet na zdjęciach chyba jest moja chlodnica wink

zyczę wszystkim wesołych świąt i odezwę sie po świętach
Odpowiedz
Masz chłodnice "banana" taką samą jak ja. Najwięcej problemu mialem z plastikowymi zapinkami co spinały przewody. Ciężko je wypiąć z chłodnicy. Moim zdaniem można zakupić nowe tylko sprawdzić w EPC numer. Wyglądały podobnie do tych z forda http://allegro.pl/listing.php/search?str...lla-search.

Jak masz układ pusty to bym się nawet nie zastanawiał tylko sam robił.
Odpowiedz
Z tymi opaskami nie ma się co pieścić.Przecinałem wszystkie a do ponownego montażu zastosowałem opaski plastikowe (trytki).
Mierzyłem starą chłodnię i ok16mm szerokości jest na ramie a ok 12mm ma sam rdzeń.Także obie chłodnice z linku są ok do DTH.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości