na dół
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpeczenie OC a ochrona zniżek
Jak to jest z tą ochroną zniżek w przypadku OC... Załóżmy, że dojdzie do jakiejś stłuczki, gdzie ja będę winnym. Twowarzystwo wypłaca odszkodowanie. I co - nie lecą mi w związku z tym zniżki? Czy działa to jednorazowo czy kilka razy? Ktoś przerabiał?
Odpowiedz
Jak miałem OC w PZU to przy drugiej stłuczce z winy mojej córki (chyba 2014) poszły mi procenty ze zniżki. Nie wiem jak to jest teraz. Odrobiłem straty i nauczony teraz mam swoje OC a córka swoje :-) i przeszedłem do Axa bo stwierdziłem ze nie będę przepłacał w PZU.
VII OZKZ - Mikorzyn 2018
VI OZKZ - Soczewka 2017

Kadett 1990, Astra 1996, Zafira 2005  smile
Odpowiedz
Jak jest z ochroną zniżek to trzeba poczytać regulamin. Co ubezpieczyciel to inne regulaminy.
p.o. Administratora
Odpowiedz
Z tego co czytałem w regulaminach i rozmaiwałem z osobami zorientowanymi w tym temacie, to podobno fakt jest taki, że w przypadku wykupienia ochrony zniżek, inne ubezpieczalnie będą widziały, że doszło do kolizji w przeszłości (o ile rzeczywiście doszło do takowej kolizji). Oni mają ogólnodostępną bazę danych w której wymieniają się tego rodzaju informacjami. Natomiast w przypadku programu ochrony zniżek, przy pierwszej kolizji, nie stracisz zniżek. Pozostaną na tym samym poziomie w ramach tego TU, w którym obecnie masz wykupioną polisę.
Odpowiedz
Czyli dalej jest tak jak było :-)
VII OZKZ - Mikorzyn 2018
VI OZKZ - Soczewka 2017

Kadett 1990, Astra 1996, Zafira 2005  smile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości