na dół
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{C} wentylator
Witam
Jestem szczęśliwym posiadaczem Zafiry Tourer 2014, 1.6 CDTI 136km.Ostatnio moją uwagę zwróciło (chyba ??) nietypowe działanie wentylatora chłodnicy.
Czy ktoś z Was spotkał sie z przypadkiem żeby włączył sie wentylator, po zrobieniu kilku kilometrów? Temperatura silnika równo 90stopni, nie jechałem w korku, ani z dużą prędkością... Zdarzyło się to ledwie może 3-4 razy ale zaznaczam ze jestem właścicielem dopiero od 3 tygodni smile Ktoś z Was miał taki przypadek , a może ten typ tak ma ? smile
Z góry bardzo dziękuje za info .

Pozdrawiam Michał
Odpowiedz
A to czasem nie było na włączonej klimatyzacji?
Odpowiedz
Klima nie była włączona
Był też wyłączony system -tart stop, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ?
Odpowiedz
A może miałeś nawiew ustawiony na odparowanie szyb i mimo że dioda klimy się nie świeciła to klima działała.
Odpowiedz
(2018-Paż-26, 11:06)franki napisał(a): A może miałeś nawiew ustawiony na odparowanie szyb i mimo że dioda klimy się nie świeciła to klima działała.

Na 101 % klima nie była włączona .
Ale ostatnio zauważyłem jeszcze jedną zależność... podczas jazdy po mieście przy częstym używaniu sprzęgła włączył się wentylator, . coprawda ciężko mi stwierdzić czy to ma związek ale, dało mi to do myśleniasmile
Odpowiedz
no i kolejny zonk .. wczoraj wieczorem kolejny raz uruchomił sie wentylator sad , teoretycznie nie miał prawa sie włączyć ponieważ jechałem około 80 km trasą bez korków , bez szybkiej jazdy; około 80/100 km/h .
Macie jakiś pomysł co to może być ?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości