na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Problem z czujnikami parkowania thomaz 0 100 2018-Paż-23, 06:38
Ostatni post: thomaz
  {B} Opel Zafira B Automatyczne włączanie świateł jak wyłączyć TheForce 6 301 2018-Sie-21, 22:30
Ostatni post: lukaszleski
  {B} ( Opel Zafira ) Kabel Opel Zafira B 2010r - Jaki kabel diagnostyczny TheForce 9 220 2018-Sie-21, 20:53
Ostatni post: TheForce
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Zafira problem z ??
Pytanie 
Witam,mam pewny problem z moja Zoska przekręcam kluczyk i żadnej reakcji rozrusznika ,tablicy rozdzielczej nic...,otwieram drzwi swieci sie cała deska rozdzielcza,odłaczylem na chwile kleme ujemna,podłaczylem i autko normalnie zapalilo jak reka odjac,to juz nie pierwszy raz tak sie stalo,juz kilka razy w tym miesiacu. Sprawdzalem wszystkie bezpieczniki są OK pod maska i w bagazniku, ładowanie sprawdzałem miernikiem 14,1V na pelnym odciazeniu elektryką(swiatła,radio,dmuchawa itp.)13,2V. Jedno co znalazlem to jak właczam ogrzewanie tylnej szyby swiatło w samochodzie troche przygasa ale minimalnie,przekaznik K2 w bagazniki pstryka jak właczam ogrzewanie szyby,podmieniłem przekaznik i dalej pstryka,przekaznik przy włączaniu tylnej szyby.
Zauważyłem jeszcze w nocy jak jade swiatła mijania lekko mrugaja,czasami przy właczeniu wycieraczek,dmuchawy radio przestaje chwile grac. Podłączałem pod komputer żadnym błedów.
Proszę o pomoc bo juz nie mam pomysłów.
Podaję link z filmem co się dzieje z Zoska.
LINK: https://www.youtube.com/watch?v=ndBdkG_iMLI&feature=youtu.be

Auto Opel Zafira B 1.8 2011 edycja 111 lecie
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości