na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} [TUT ZB] wymiana baterii w kluczyku typu scyzoryk Kaliope 3 1 722 2018-Lis-08, 14:06
Ostatni post: Mr_Moko
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Zapalniczka - napięcie po kluczyku
Witam.
Czy ktoś bawił się w zmianę napięcia w zapalniczce po tzw. kluczyku ?? Wiem, ze można pociągnąć nowe kable z aku itp, ale może są tez inne sposoby.

Tak przy okazji: ciekawe co miał na myśli producent dając ciągłe napięcie w tym gniazdku.
Odpowiedz
Mam takie rozwiązanie u siebie

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Dzięki Mieciu. Nawet proste ale skuteczne rozwiązanie. Chyba zastosuje. Najpierw poszukam przekaźnika.
Odpowiedz
Mieciu (@Mietas),pytanko. Przekaźnik chowałeś pod gniazdem ?? Ja mam plan aby dobrać się do niego zdejmując ten plastik przy złączu diagnostycznym.
Odpowiedz
Ja mam identycznie jak na rysunku już ze trzy lata i jest ok a przekaźnik pod plastikową tacką z gumą przyczepiony do boku .
Odpowiedz
A mam pytanie. Gniazdko po modyfikacji "wyłącza" napięcie po wyłączeniu silnika czy tez po wyjęciu kluczyka (tak jak np. radio)
Odpowiedz
Wyłącza napiecie po wyłączeniu silnika a radio u mnie gasnie dopiero po wyjęciu kluczyka
Odpowiedz
To kiepsko. Zależałoby mi na odcięciu zasilania po wyjęciu kluczyka.
Odpowiedz
Mam dokładnie tak samo jak Robert (zresztą to był jego pomysł i schemat)
Odpowiedz
Hmm trochę mi to nie pasuje. Mam podłączony pod to gniazdko zestaw bluetooth i głupio będzie jak mi się wyłączy gdy zgaszę silnik, a będę prowadził rozmowę.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości