na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD30,DVD70} radio, problem ze słabym sygnałem stacji radiowych ondrasz 4 2 797 2017-Lis-24, 22:43
Ostatni post: zoniec30
  Radio z Aliexpress (pytanie) Zmudziak 11 2 155 2017-Cze-06, 20:29
Ostatni post: Zdzich
  Wymiana radia CD30 na inne fabryczne Mucha 5 1 777 2017-Sty-12, 08:05
Ostatni post: Mucha
Ocena wątku:
  • 42 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Wymiana oryginalnego radia na inne radio niefabryczne
Witajcie,
Chciałem w swojej Zafirze zamienić fabryczne CDR-500 na radio z zestawem głośnomówiącym BT. Czy ktoś z Was używa radyjka z wbudowanym zestawem BT? Warto szukać radia z osobnym mikrofonem, czy wystarcza mikrofon wbudowany w panel? Macie jakieś typy dla takiego radyjka? Na coś szczególnie zwracać uwagę?
Obecnie moim faworytem jest PIONEER MVH-350BT. Czy jest szansa, aby to radio tak podłączyć pod wyświetlacz Zafiry, aby wyświetlana była nazwa piosenki, stacja radiowa, nazwa dzwoniącego kontaktu?

Pozdrawiam,
Ł.O.
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o radio z zestawem głośnomówiacym to w zupełności wystarczy mikrofon wewnętrzny, co do podłączenia pod wyświetlacz to jest to raczej mało prawdopodobne, najwyżej można dokupić interface żeby podłączyc sterowanie z kierownicy..
Odpowiedz
(2013-Lut-15, 11:19)lola link napisał(a):Czy jest szansa, aby to radio tak podłączyć pod wyświetlacz Zafiry, aby wyświetlana była nazwa piosenki, stacja radiowa, nazwa dzwoniącego kontaktu?
Taką funkcje mają nieliczne modele Kenwood-a żeby wyświetlało,natomiast sterowanie z kiery robi się interface pod firmę radia i kosztuje 150zł.
Odpowiedz
Witam,
przymierzam sie do zmiany radia na coś lepszego niż fabryczne i zastanawiam sie co by pasowało do głośników PowerBass.
Posiadam S-5C, a może jeszcze w tym roku będzie S-6C - zobaczy sie jak to czasowo wyjdzie biggrin

Wyczytałem tu i tam, że idealnie pasuje JVC KD-R741BT - co o tym myslicie?
Może ktoś posiada takie radyjko lub mógłby polecić inny model bądź marke godną uwagi.
Chce wydać max.400zł wink
Odpowiedz
Rozważam już chyba bardziej poważnie JVC KD-R641.
Te same możliwości oraz funkcje (oprócz możliwości skopiowania książki tel i kilka innych nie potrzebnych mi wgl.)
Odpowiedz
Ja miałem kilka radyjek ale dla mnie najlepiej gra i najlepszy w obsłudze jest Pioneer.Dokładasz interfejs za 1,5 stówy i sterowanie z kiery działa.
Odpowiedz
Seba, pioneer w opinii wielu jest dobry ale daleko mu do tego co kiedyś prezentował. Natomiast Kenwood to bajka. Podstawowy model lepiej gra jak średni pioneer.

Podobnie w sprzęcie się zepsuła się yamaha, idzie na ilość....kina domowe, ampitunery .... co raz ich więcej i coraz tańsze. Natomiast np Denon trzyma fason i jakość
Odpowiedz
(2013-Wrz-03, 20:29)kaliope link napisał(a):kina domowe, ampitunery .... co raz ich więcej i coraz tańsze. Natomiast np Denon trzyma fason i jakość
(2013-Wrz-03, 20:29)kaliope link napisał(a):.kina domowe, ampitunery .... co raz ich więcej i coraz tańsze. Natomiast np Denon trzyma fason i jakość
Nigdy Paweł tego nie łykałem a jestem mini audiofilem.O ile coś co to powie mój ampi do kina kultowy Onkyo 575,kolumny przód bo się słucha na stereo-B&W 601,subwoofer Tannoy i tak mogę gadać o audio w domu bez końca
Odpowiedz
Jakoś do Kenwood'a i Pioneer'a sie nie przekonuje.
Nie wiem czemu ale nastawiłem sie własnie na JVC biggrin

Co lepiej wybrać: nówke JVC KD-R641 czy używke ALPINE IDA-311
Na JVC wszystko jest (no prawie) a do ALPINE trzeba dokupować wszelkie moduły - za coś sie tu płaci tylko pytanie za co wink

Nie jestem "audiofilem" ale lubie ładne podbicie basów i czysty dźwięk. Na razie nie planuje nic mocnego bo powinna mi to starczyć a jak nie to mały wzmacniacz i sub do bagażnika biggrin
Odpowiedz
Już pisałem w innym wątku małą skrzynkę do bagażnika polecam bo jak lubisz podbicie wcześniej czy później oryginalne głośniki zarżniesz lepszym radiem.Zerknij foto aktywnego suba który jest mały i daje radę w 100% w innym wątku z zapytaniem o głośniki wstawiłem.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości