na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD30,DVD70} radio, problem ze słabym sygnałem stacji radiowych ondrasz 4 2 797 2017-Lis-24, 22:43
Ostatni post: zoniec30
  Radio z Aliexpress (pytanie) Zmudziak 11 2 155 2017-Cze-06, 20:29
Ostatni post: Zdzich
  Wymiana radia CD30 na inne fabryczne Mucha 5 1 777 2017-Sty-12, 08:05
Ostatni post: Mucha
Ocena wątku:
  • 42 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Wymiana oryginalnego radia na inne radio niefabryczne
Dzięki, tylko które przejście kupić? Te 3-rzędowe, czy 2-rzędowe? Czym one sie różnią?
Odpowiedz
Zerknij w radiu jakie masz i jakie było wpięte.
Odpowiedz
Ja zakupiłem Kenwood kdc-bt8044u radyjko gra rewelacyjnie posiada wbudowany zestaw głośnomówiący BT i wejście USB. Podłączyłem go do interfejsu od starszego Kenwooda i działa sterowanie i fabryczny wyświetlacz. Czyli komplet :-)
Odpowiedz
Cytat:Zerknij w radiu jakie masz i jakie było wpięte.

Tak jak napisałem - OEM radio ma 3 rzędy pinów i taka też wtyczka jest w konsoli. Do nowego radia dostałem przelotkę z 2 rzędami pinów. Dlatego mam dylemat co kupić. Wstawiłem linki wyżej, ale tam np. przy 3-rzędowej jest napisane, że to do Zafiry po 2005. A ja mam 1999.
Odpowiedz
Przelotka z 3 linku jest do Zafiry B więc nie będzie pasować. Do prawidłowego działania samego radia potrzebne są tylko 2 kostki standardowe iso. Ta 3 w instalacji samochodu jak dobrze pamiętam to jest fabryczny wyświetlacz i sterowanie z kierownicy. Trzeba porównać piny ze starego radia i te od nowego ale z tego co kojarzę to powinno być tak samo. Jedynie tak jak napisali w instrukcji do radia możliwe ze trzeba będzie zamienić 2 piny w przelotce która dostałeś razem z radiem żeby było podtrzymanie pamięci w radiu. 
Odpowiedz
A żeby ci działały guziki z kiery interfejs na zamówienie pod markę radia a nie pod model, koszt koło 150zł, mnie robiła firma z KRK.
Odpowiedz
Dzięki za wyjaśnienia  42 już dostałem przejściówkę ISO i tę antenową, jutro podłączam ;-)
Odpowiedz
Witam
Może ktoś pomoże w w wyborze radyjka:
LINK: allegro.pl/jvc-kd-...4697950571.html
LINK: allegro.pl/pioneer...4701128748.html
Odpowiedz
Witam, mam krótkie pytanie techniczne. W zafirze mam fabryczne radio CD30 na którym są przyciski BC i settings. Po wymianie na inne radio nie fabryczne jak rozwiązać kwestię np dostępu do BC? Pozostaje tylko przez kierownicę? Wiem, że do sterowania nowego radia z kierownicy potrzebny jest interfejs, ale się zastanawiam jak to się ma do BC?
Pozdrawiam.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości