na dół
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{C} - Dysze spryskiwacza
Na jeździe próbnej sobie prysnąłem na szybkę.....i tu lekki szok..... w furze za ponad 100 tys. znów strumień wody jak w latach 90.  14  W mojej 11 letniej fabii są mgłowe. smile
Odpowiedz
może będą pasowały te z Insigni? wink
Odpowiedz
no tak......do tych 100tys zł trzeba będzie dołożyć 16. smile
Odpowiedz
Coś się nie chce wierzyć że do takiej zafki, włożyli zwykłe spryski, przecież to na bazie nowej astry i insigni więc powinny być wink
Odpowiedz
Nie sądzę żeby to była jakaś wada. Grunt że dostarczają płyn w wystarczającej ilości. Za to czujnik deszczu sterujący częstotliwością pracy wycieraczek - poezja.
Odpowiedz
(2012-Kwi-05, 14:35)Marcin78 link napisał(a): Nie sądzę żeby to była jakaś wada. Grunt że dostarczają płyn w wystarczającej ilości.

mam wrażenie, że nie widziałeś dyszy mgłowych w akcji wink
Zwykłe dysze TO JEST wada smile
Zwykłe dysze walą płyn nierównomiernie i (co gorsza) sporo tego płynu się marnuje
Odpowiedz
(2012-Kwi-05, 14:35)Marcin78 link napisał(a): Nie sądzę żeby to była jakaś wada. Grunt że dostarczają płyn w wystarczającej ilości. Za to czujnik deszczu sterujący częstotliwością pracy wycieraczek - poezja.
w zafi B to raczej poezją nie nazwałbym ale zafi C ma regulację czułości tego czujnika/pracy przerywanej czyli coś co inne auta miały już 10 lat temu wink

dysze mgłowe to kosmos w porównaniu ze zwykłymi sikaczami...
Odpowiedz
Zgadzam się jak do swojej ZB założyłem - to kosmos - i płynu dużo mniej idzie!
Odpowiedz
Ech, panowie, pochwaliłem  się kiedyś kumplowi, że założyłem sobie do mojej zafiry (2007r) spryski mgłowe i teraz mam fajnie. niestety, ale on ma passata ( 2005r) i mnie wyśmiał, bo po pierwsze miał je w standardzie, a po drugie, ma je podgrzewane, tak że..... no cóż. Wiem że passat to auto z wyższej półki, ale akurat mgłowe spryski to koszt raczej banalny.
Odpowiedz
Spryski mgłowe od insignii nie pasują do ZC.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości